arrowНа головну

Зустрічай Масляну з ТМ«Дружківська»!

11.03.2019

Кондитерська фабрика "Дружківська" 9 і 10 березня 2019 року провела для жителів і гостей трьох міст України: Києва, Харкова і Дружківки промоакції за участю ростових ляльок. Заходи приурочені одному з найвеселіших і довгожданих свят в році - Масляна.

У рамках промоакцій менеджери пригощали продукцію, дарували повітряні кульки і флаєри. Кожен міг детальніше ознайомитися з новинками кондитерської фабрики, посмакувати смаколиками і отримати професійну консультацію. Дітей веселими жартами і забавами розважали позитивні і доброзичливі ростові ляльки. Приємна обстановка, гарний настрій і відкритість людей є головною характеристикою цієї події.


Учасники заходів отримали масу позитивних емоцій! Час в приємній і привітній обстановці пролетів швидко. Можна сміливо сказати, що промоакції в Києві, Харкові та Дружківці вдалися на славу! Кондитерська фабрика «Дружківська» висловлює подяку всім учасникам промоакцій за активність і позитивний настрій! Саме завдяки цьому заходи в трьох містах України стали такими веселими, теплими і цікавими!

Стежте за нашими новинами і будьте завжди в курсі подій!